Laupäev, 14 detsember
 

     
  Nimi:
 
 
Täielik ligipääs
Piiratud ligipääs
Ligipääs puudub
Inva-WC
Invaparkimine
Invatuba
Invalift
WiFi
 
 
OBJEKTE KOKKU (2311)
 
Riigi- ja ĂĽhiskondlikud asutused (272)
Haridusasutused (317)
Ă„ri ja kaubandus (777)
Meditsiiniasutused (146)
Majutus (141)
Kultuur, vaba aeg (361)
Toitlustamine (224)
Transport (81)
 

 
 Teemade nimekiri
 
3 häbiplekki Tartus ligipääsetavuselt.Esimesed mis korda vaja teha!
Nimi: Kristiina Allekõrs
E-post: kristiina.allekors@mail.ee
Postitatud: 1 november 2008, 23:44

1.Anne saun. Trepile annaks teha kaldtee pööranguga,samuti on ruumi liftisahti ja lifti jaoks.Samuti vajalik põranda katmine libisemiskindlate plaatidega riietusruumis pesemisruumis ja leili ruumis. Nii naistel kui ka nagunii meestel(käinud pole kuna pole mees).Väga head libisemisvastased plaadid on Haabersti vabaajakesuses ujulas! Hoone pole muinsuskaitse all. Tegu ainsa üldsaunaga Tartus.Samuti on sügava puudega inimesel soodustus.
2.Stomatoloogia kliinik. Vaja kaldtee ilmselt metallist kuna hoone muinsuskaitse all ja sees samuti. Ja lift. Tartus ei olegi ligipääsetavat hambaarsti. Tegu on elementaarse asutusega kuhu peavad kõik saama. Juba 20 aastat pole seal lillegi liigutatud. Olen käinud 5 aastaselt saati kui kõndisin palju ja seega mäletan. Pole kuulnud et ta meditsiinilinnakusse koliks,seega viivitamatu surve vajalik.
3.Athena keskus. Lift on vaja, seda enam et Helduri väitel on saht olemas! Tegu on esindus ja mitmefunktsiooniga kultuurikeskusega kuhu on asja paljudel.

Veateade: otselingi abil ei saa teateid postitada (spämmirobotite keelamiseks). Palun avage foorum uuesti menüüde abil navigeerides.

 
21 märts 2017
6 veebruar 2017
23 jaanuar 2017
 
          Loe ka teisi uudiseid