Teisipäev, 21 jaanuar
 

     
  Nimi:
 
 
Täielik ligipääs
Piiratud ligipääs
Ligipääs puudub
Inva-WC
Invaparkimine
Invatuba
Invalift
WiFi
 
 
OBJEKTE KOKKU (2311)
 
Riigi- ja ĂĽhiskondlikud asutused (272)
Haridusasutused (317)
Ă„ri ja kaubandus (777)
Meditsiiniasutused (146)
Majutus (141)
Kultuur, vaba aeg (361)
Toitlustamine (224)
Transport (81)
 

 
 Teemade nimekiri
 
Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: Kristiina Allekõrs
E-post: kristiina.allekors@mail.ee
Postitatud: 27 juuni 2006, 23:00

Näed nüüd Jüri, et Tallinna apteegid, kuhu puudelistel vägagi asja, ka liikumispuudega ,pole ligipääsetavad v.a. marketites asuvad! Selliste nähtustega tuleb võidelda ja järjekordsed tõestused et linnavalitsused ja isegi arsti keskus (nõmmel) pole ligipääsetav! No kuulge milline häbematus aastal 2006!
Re: Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: Elgi
Postitatud: 9 juuli 2006, 11:23

Kui Kadaka Postkontor asub 2-l korrusel, ratastooliga ligipääs puudub, miks on siis juures märk, et ratastooliga on kastatav?
Re: Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: Kristiina Allekõrs
Postitatud: 9 juuli 2006, 11:36

Elgi, sul on õigus et kui sisse saab aga korruste vahel ei saa liikuda ja asutus on kas täielikult või osaliselt ülal korrusel, siis tuleb seda võtta ligipääsmatuna! Nagu Tartu linna raamatukogu, kus saab ainult alakorrusel kahte osakonda ja ühte neist seejuures üle
kõrgete lävepakkude aga teistesse osakondadesse saab ainult taevatreppe pidi ehk omal jalal ainult!
Re: Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: jĂĽri
Postitatud: 9 juuli 2006, 12:24

Näpukas tõesti, tänan tähelepaneku eest.
Igatahes andke teada, kui midagi ebaloogilist või kahtlast avastate.
Ja veel, kui on probleem mingi konkreetse objektiga, siis võiks kohe selle objekti nimelise teema teha, selline ettepanek. Ning veel selline ettepanek, et objekti info kastis on rida - kommentaar. Sinna saab igaüks lisada mingi olulise tähelepaneku, mida näiteks märkustes ei ole mainitud või on kahesilma vahele jäänud. Objekti kommentaari on väga vähe kasutatud, et võiks ju rohkem olla. Elgi, sa käid ju palju ringi, kindlasti on sul mingeid oma tähelepanekuid, pane kirja.
Re: Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: Elgi
Postitatud: 9 juuli 2006, 12:42

Käisime Irenega eile Kumus, Kadrioru pargi roosiaias ning Väliskunstimuuseumis. Silma hakkas, et Luigetiigi poolt minnes ülemise purskkaevu poole on alumisele trepile asetatud lühike ei tea mille jaoks ca 30-35% kallakuga lühike metallplaat. Võhikutele võib jääda mulje, et see on ratastoolide jaoks. Ei tahaks küll sellel oma tooli lõhkuda või akudest ilma jääda -ülesse jõudmisel (kui ikka jõuab) tekib esimeste ja tagumiste rataste vahele kaldtee ja trepimademe vahele terav nurk, mis võibki akud paigast välja nihutada.

Kui veel saaks korda ka tänava Kadrioru pargi läheduses tänava nurkadelt ja tähistatud ülekäikudelt peale ja mahasõidud, saaks ideaalse päeva veetmise koha. Eile seiklesime autode vahel mööda sõiduteed... Otsisime taskukohast söögipaika...
Re: Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: Kristiina Allekõrs
Postitatud: 9 juuli 2006, 13:58

Seiske mõlemad,Elgi ja Jüri selle eest et kadriorgu tõesti norm. kaldteed ja mahasõidud tuleks! Esinduslikuim koht Eestis peab igati ligipääsetav olema ja normis!
Re: Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: Andreas
E-post: andreas@terviseabi.ee
Postitatud: 15 august 2006, 15:35

KMA Sõle büroosse on ratastooliga võimalik sisse pääseda maja tagant, kuid selleks tuleb minna ja öelda administraatorile, ratastooliga isik tahab sisse saada.
Re: Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: Ene
Postitatud: 18 august 2006, 03:59

Kristiina, kas sa tõesti pead igat kommentaari veel omalt poolt üle kommenteerima? Ka siis, kui sul omalt poolt midagi uut lisada pole? See on tüütu!
Re: Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: Kristiina Allekõrs
E-post: kristiina.allekors@mail.ee
Postitatud: 18 august 2006, 11:14

Jah, pean süstima võitlus vaimu inimestesse sest Eestlane on liiga tukunui ehk tagasihoidlik!
Re: Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: Anneli
Postitatud: 22 august 2006, 23:21

Kristiina, proovi aru saada, et sellise läbustamisega peletad sa siit foorumist just inimesi eemale. Võitlusvaimu süstimine on küll hea idee, kuid seda ei saavuta ju nende samasisuliste korduvate postituste abil. Postitused peaksid ju olema konstruktiivsed ja sisaldama endas midagi uut.
Re: Tallinna ligipääsetavusest!
Nimi: Kristiina Allekõrs
E-post: kristiina.allekors@mail.ee
Postitatud: 14 oktoober 2006, 22:29

Ma ei läbusta ega ropenda vaid viimane kiri ses rubriigis on jura mis tuleb viivitamata koristada sest ingliskeelt oskamata ja lingile klõpstes on selge et tegu on seosetu ehk teemale mitte vastava juraga või lollitamisega!

Veateade: otselingi abil ei saa teateid postitada (spämmirobotite keelamiseks). Palun avage foorum uuesti menüüde abil navigeerides.

 
21 märts 2017
6 veebruar 2017
23 jaanuar 2017
 
          Loe ka teisi uudiseid